| ajutor321 a întrebat:

Bună, știe cineva o aplicație în care poți câștiga banii online sau vreun site?

3 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Onlyfans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajofm

| kGeorge a răspuns:

Du-te la munca dacă vrei bani, e cel mai prietenesc sfat pe care ti-l pot da.
Pe internet nu poti castiga bani, e o minciuna la care multi pun botul si o cred(asta daca nu iti gasesti joburi adevarate pe net, gen web-designing, si chiar, Onlyfans).
Dacă chiar vrei, poți sa iti deschizi o afacere, dar pentru asta va trebui sa investești bani, pe care cel mai probabil nu ii ai, si oricum, iti ia foarte mult timp si dedicare pentru a pune lucrurile in miscare.

În online o sa gasesti foarte multe aplicatii de gen chestionar, sau paid to click, si crede-ma, mai bine te apuci sa aduni bani de pe jos, dacă vrei să iti iasa ceva in afara de 2-3 dolari pe luna.
Daca era ceva care chiar iti dadea bani, facea toata lumea.
Și eu m-as angaja, dar nu am varsta necesara, si nici nu ar fi de acord parintii, si iti zic din propria experienta ca e o pierdere de timp sa incerci aplicatii din astea care cica iti dau bani pentru te miri ce.

Era pe tiktok unul care vindea stickere, si o carte despre imbogatire(ca el evident era "foarteeee" bogat). E incredibil ce au ajuns oamenii sa faca, decat sa puna osu la munca.

Vara asta, dacă ai măcar 16 ani si parintii sunt de acord, poți sa te duci să lucrezi la vreun restaurant ca ospătar, sau să fii livrator de mâncare(dacă ai bicicleta sau ceva, si iti cunosti bine orașul).

Înafară de asta, nu știu din ce ai putea face bani(bani adevărați), oricum, gratis bani nu o să vezi de la nimeni, să îți intre bine în cap asta.