| anonim_4396 a întrebat:

Buna,sunt cosmin am 16 ani si sunt din constanta, caut un job pe litoral, acum in vacanta asta de vara caut pe google dar nu gasesc stiti si voi ceva un nr, sa impart pliante ceva, orice sadsadsad

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Sunt destule terase pe plaje unde poti gasi un job, la varsta ta.mergi direct la ei.

| Aezakmi a răspuns:

De acord cu a1doru,mergi personal asa te si vad oamenii si stiu ce angajeaza si daca dai telefon tot va trebui sa te vezi cu el asa ca e mai simplu sa mergi direct la ei, succes happy