| Crynaable a întrebat:

Stiti cumva, in Constanta, unde ma pot angaja sa impart >pliante? Am 14 ani.

Răspuns Câştigător
| RobGronkowski a răspuns:

Langa DOMO e Kaufland.Acolo te duci si te interesezi. Poti sa imparti oriunde, dar nu in zona magazinului, pentru ca oamenii de acolo stiu deja de acel magazin. Poti sa imparti prin comune sau alte parti ale orasului.Se da salariu cam 70 lei/saptamana.

5 răspunsuri:
| RobGronkowski a răspuns:

In Constanta, la Kaufland, se cauta oameni care sa imparta pliante, iar varsta ta este OK. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| Crynaable explică (pentru RobGronkowski):

Imi poti da mai multe detalii?

| Crynaable explică (pentru RobGronkowski):

Multumesc. au si un numar de telefon unde pot suna, ca sa ma interesez?

| RobGronkowski a răspuns (pentru Crynaable):

Asta numai stiu...

| Crynaable explică (pentru RobGronkowski):

Hello! Stii cumva daca mai este valabila oferta?

| RobGronkowski a răspuns (pentru Crynaable):

Langa DOMO e Kaufland.Acolo te duci si te interesezi. Poti sa imparti oriunde, dar nu in zona magazinului, pentru ca oamenii de acolo stiu deja de acel magazin. Poti sa imparti prin comune sau alte parti ale orasului.Se da salariu cam 70 lei/saptamana.