| gegeoani1 a întrebat:

Buna sunt din arad am 18 ani si caut un job part/time pentru un ban in + stie careva ceva?

7 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Incearca la McDonald`s.

| gegeoani1 explică:

10 ***... ce ii asta mha laughing) eu te intreb de lucru part/time si tu imi dai sa imi dechid conturi in banca gigele tata

| gegeoani1 explică:

10 p.l.m.....gigele tata eu te intreb de lucru part/time in arad ca sunt student si vreau sa mai fac ceva si pe langa si tu imi dai link sa imi dechid cont in banca esti dus gigele?

Răspuns utilizator avertizat
| gegeoani1 explică (pentru valentinacazacu):

Si u ai clienti tai sa eu va trebui sa caut clienti pentru plasarea comenzilor?

Răspuns utilizator avertizat
| banidebuzunar20 a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.