| gegeoani1 a întrebat:

Buna sunt din arad am 18 ani si caut un job part/time pentru un ban in + stie careva ceva?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xBya a răspuns:

Incearca la McDonald`s.

| gegeoani1 explică:

10 ***... ce ii asta mha laughing) eu te intreb de lucru part/time si tu imi dai sa imi dechid conturi in banca gigele tata

| gegeoani1 explică:

10 p.l.m.....gigele tata eu te intreb de lucru part/time in arad ca sunt student si vreau sa mai fac ceva si pe langa si tu imi dai link sa imi dechid cont in banca esti dus gigele?

| banidebuzunar20 a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.