| Fr3shb0y a întrebat:

Buna sunt din Arad si as dori sa stiu unde trebuie sa merg sa ma angajez ca si distribuitor de pliante am fost la Kaufland si au spus ca ei nu angajeaza ci este o firma cu care au ei contract.

Răspuns Câştigător
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Sunt home firme la care mergi iti fac contract iti dau pliantele si tu le imparti. big grin Poti merge la atrium sau la Galleria si sa intrebi iar daca zic la fel i intrebi cum poti contacta firmele! iti trebuie cel putin 16 ani! Sper ca te-am ajutat! (PS: Am lucrat un timp in vacanta de vara dar dupa nu am mai lucrat ca a inceput scoala si nah e greu cu liceul stiu ca primeam pliantele eu cu niste prieteni de la ceva firma cu contract cu Carrefour.)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat