| ozzyyy a întrebat:

Sunt din Dorohoi am 17ani, in aprilie fac 18 si as vrea sa incep sa lucrez, insa nu stiu, nu am nicio idee unde as putea. M-ar interesa undeva la un magazin, in vanzari, sau impartirea unor pliante, fluturasi in cutiile postale de la blocuri.Ma puteti ajuta cu un site sau ceva unde sa gasesc asa ceva in dorohoi? Chiar imi doresc sa am banii mei.As vrea sa lucrez doar pe timp de vara nu definitiv.

2 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

OK am afacerea viitorului DOAR pentru tine http://www.blogarismeromanesti.blogspot.com BANI ADEVARATI mai intai uita-te bine la ce ti se potriveste. Poti sa iei mai multe domenii!

| Luci19 a răspuns:

Pe timp de vara... du-te la o spalatorie auto happy acl e cel mai tare... si cel mai usor pentru tine daca tot ai 18 ani ^_^