| ozzyyy a întrebat:

Sunt din Dorohoi am 17ani, in martie fac 18 si as vrea sa incep sa lucrez, insa nu stiu, nu am nicio idee unde as putea. M-ar interesa undeva la un magazin, in vanzari, sau impartirea unor pliante, fluturasi in cutiile postale de la blocuri.Ma puteti ajuta cu un site sau ceva unde sa gasesc asa ceva in dorohoi? Chiar imi doresc sa am banii mei.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai de gand sa lucrezi definitiv fara sa continui studiile? Daca da atunci mergi la biroul de somaj din orasul tau si vezi ofertele de munca pentru muncitori cu 10 clase si iei adresa lor ca sa mai vezi pe internet, de la tine suni si intrebi daca oferta e in vigoare apoi iti fac interviu si te baga la munca.

Răspuns utilizator avertizat
| ozzyyy explică:

As vrea sa lucrez doar pe timp de vara, nu definitiv