| ionut_8275 a întrebat:

Buna,sunt interesat de apicultura am 17 ani si vreau sa ma apuc de albine,nu stiu exact cat costa un stup un roi,si daca merita sa te apuci,daca ei suventi,adica sa ai profit,nu numai pe miere, sa ai profit de la uniunea europeana, daca poate sa ma ajute cineva ma gaseste la id pralea_ionut25@yahoo.com multumesc.

2 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Treaba asta este destul de profitabila.

| alexprimo a răspuns:

Salut! Te sfatuiesc sa te apuci de albine deoarece merita e o treaba usoara si banoasa.Un stup cu albine si cu rame costa in jur de 5mil asa stiu eu.In plus mierea e buna si pentru tine. Sper ca te-am ajutat.big grin