| andadiana a întrebat:

Sunt la facultate și as dori sa ma angajez la Sephora part time. Știți dacă se fac astfel de angajări? Știți programul de lucru și cât este salariul part time și full time? O sa merg sa le intreb pe fete cum as putea sa ma angajez dar as dori sa știu deja câteva informații utile de dinainte. Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate Sephora nu plaseaza averizarile joburilor vacante pe TPU, asadar, te sfatuiesc sa intrebi in magazins au sa mergi pe site-ul lro online si sa le trimiti CV-ul tau.
Cat privesc salariile, alea sunt secrete si se spun doar in momentul avertizarii unui job, sau la angajare.
In orice caz, ca incepator, asteapta-te la salariul minim pe economie.