| Laiu_Elena_1997 a întrebat:

Buna,sunt noua la oriflame, si am multe intrebari fara raspunsuri.
stie cineva dupa ce ajunge cate zile ramane coletul la posta?
coletul ajunge la posta romana sau unde? pe site scrie ca ajunge in cel mai apropiat studio oriflame? :o
Pot plati factura direct la posta cand ajunge coletul sau trebuie platita la banca? ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
| ande06cata a răspuns:

Pai in momentul in care faci comanda trebuie sa alegi modalitatea de livrare si poti alege la cel mai apropiat punct de livrare daca stii unde este acesta sau prin curier livrare la domiciliu.

| lolared1993 a răspuns:

Coletul iti vine direct acasa..nu platesti nimic pentru asta..transportul este inclus in factura ta de comanda...iar acum poti plati factura in orice magazin care are paypoint... daca ai intrebari legate de oriflame iti pot raspunde