| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Sunt o persoana cu handicap si vreau sa stiu daca sunt site-uri unde poti face bani cu adevarat.

M-am saturat sa tot caut un loc de munca si m-am gandit sa lucrez de acasa, dar nu stiu programare asta e problema, ma puteti lamuri cu aceasta intrebare.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Https://www.ejobs.ro/......experience
Vezi ce gasesti pe acolo. Se mai cauta oameni care sa verifice comenzile online, persoane care editeaza video, web design, etc.

| Wr3nch a răspuns:

Nu se fac bani de trait din sondaje. Învață programare sau ceva ce se caută si poți lucra ca freelancer.