| kikirikikikiki a întrebat:

Sunt studentă și aș vrea să fac un împrumut la bancă. Se poate? Aș vrea să îmi cumpăr o mașină.

7 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Fugi de BRD. Incearca unicredit sau BT dar nu le spune ca vrei sa iei masina. Acel lucru nu e nevoie persoanala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui îi pasă că ești studentă?
venituri ai?

| mgtow a răspuns:

Nu ai sanse, trebuie vechime la servici si un salariu acceptabil

| Yurisa a răspuns:

Si cum platesti banii inapoi daca trebuie sa faci imprumut la banca pentru o masina? laughing

| Blueberry8 a răspuns:

Pai si cum le demonstrezi tu ca poti sa platesti ratele daca nu ai un contract de munca?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca este salariata se poate.

| acerr a răspuns:

Daca vrei o masina ieftina, cred ca da