| Agardek69 a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un pc de pe cel.ro in rate, insa am facut acum mai demult un imprumut la banca. as vrea sa stiu daca afecteaza cu ceva acel imprumut. vreau sa il fac cu cardul StarBt. multumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca esti solvabil si de incredere la banca de unde ai luat imprumutul inainte, atunci este posibil sa primesti aviz favorabil.
Asta inseamna sa ai deja o vechime de restituire fara restante si sa ai si posibilitatea de a achita noile rate (tot credit bancar).

| BMicha3l a răspuns:

Cred ca cel mai bine ai suna la ei. Or sa-ti raspunde le toate intrebarile. Plus ca au oameni platiti pentru asa ceva.
0733.94.95.00 / 021.311. 9308
http://www.cel.ro/contact
Bafta!