| elly1231 a întrebat:

Bună! Știe cineva pe aici sau are idee ce fel de job de acasă poate fi mai simplu și nu implica foarte mult timp? Ceva gen part time în plus fata de jobul deja avut? Vreau sa muncesc în plus sa fac un bănuț cinstit, ca la ce vremuri sunt și in ce tara trăim, nu mai ajung banii pentru nimic.
Mulțumesc pentru eventualele răspunsuri care pot fi de ajutor

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Orice au nevoie vecinii: sapat gradina, curata pomii, plantat rasaduri d elegume, spalat geamuri, curatenie in casa samd.

| elly1231 explică (pentru Violleta2022):

Ce drăguță ești?

| elly1231 explică (pentru elly1231):

Și tu ești drăguță!?

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti sa te angajezi la un call center si sa lucrezi fara nicio problema de acasa.

| UserRo10 a răspuns:

Buna. Gasesti usor in call center mai ales daca stii o limba straina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te angajezi comentator activ pe TPU ca dullcat5678.

| elly1231 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca e varianta cea mai buna!?

| ZappyTv69 a răspuns:

Buna!

Poti lucra la un call center, de exemplu dacă ești convingătoare, la un call center de teleshopping. Trebuie să prostești oamenii aia, ca mizeriile alea de produse sunt invatabile și ca neapărat au nevoie de ele.

De obicei sunt bătrâni, deci e destul de usor să îi convingi.
Se castiga destul de bine, în funcție de cate produse reusesti să vinzi.

Iti explic mai în detaliu dacă ești interesată, ca am lucrat câteva luni la un call center de la o firmă de teleshopping.

| dullcat a răspuns (pentru ZappyTv69):

Sa stii ca exista mai multe posturi pentru call center, nu doar cele de vanzare. Iar ce descrii si pare ca incurajezi aici nu este deloc in regula.Tie ti-ar placea ca bunicul tau, de exemplu, sa fie prostit in acest fel?

| produse22snep a răspuns:

Bună, eu am 14 ani și lucrez de acasă, în mediul online ca distribuitor de produse Snep, pur și simplu promovam niște produse...sunt foarte multe categorii...si le promovezi..online..cunoștințelor etc. Eu sunt la început și caut persoane cu care sa colaborez, dacă ești interesata pentru mai multe detalii lasă-mi un mesaj pe Instagram (sorinaaa.snep)?