| Geomire a întrebat:

Buna
Știe cineva un fotograf din Brasov sau Sfantu Gheorghe, pentru câteva fotografii la primărie, la cununie civila? Pe data de 8 iunie voi avea cununia civilă și voi avea nevoie de un fotograf pentru câteva poze la primărie, nu este nevoie si la restaurant. Multumesc

5 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Nu acum că suntem în post, dar după poţi să te duci Sâmbătă dimineaţa la primărie şi când vezi alte perechi căsătorindu-se sigur cineva le face poze. Chiar poţi să-ţi alegi, să vezi şi ce aparate are, şi cum e înbrăcat, şi cât de activ este.
Zic asta pentru că am fost la un botez unde toţi eram înbrăcaţi ca la botez iar fotograful era ca de pe gârlă prins. Adevărat ca nu apărea în filmările lui dar a apărut în fimările invitaţiilor.

| Geomire explică (pentru gogu220):

laughing)) nu, multumesc. Nu am nevoie de pomana. La primărie vom fi doar noi, nu vor mai fi si alte perechi. As fi vrut totuși un raspuns la intrebarea mea, nu ironii de genul acesta.

| gogu220 a răspuns (pentru Geomire):

Cred că nu ai înţeles. Te duci îmainte de cununie cu o lună sau două. Nu era la mişto. Şi nu am zis nimic de pomană.

| Geomire explică (pentru gogu220):

Aaa, imi cer scuze, am inteles gresit. Nu este o idee rea laughing multumesc, si scuze big grin

| gogu220 a răspuns (pentru Geomire):

Te pup şi casă de piatră.