| NiceBrownEyes a întrebat:

Buna stie careva unde pot gasi fullcap pentru fete? [ in Brasov sau sfantu. gheorghe ]

Răspuns Câştigător
| Rapcapitulare a răspuns:

Http://cipacul.ro/
Uite aici, sunt şi ieftine. Poţi comanda prin poştă şi plăteşti o taxă în funcţie de comandă. De exemplu, dacă vrei doar un fullcap plăteşti taxa de 11 lei la poştă + preţul fullcap-ului (55, 59,60 lei)

1 răspuns:
| AmxMod a răspuns:

In Brasov nu stiu unde poti gasi, dar ati poti face comanda de pe okazii. sau de pe def-shop.com, dar daca este mall in Brasov o sa gasesti sigur in mall