| MaRya_Anna_1996_jqEm a întrebat:

am instalat si eu de curand farming simulator 2013, l-am descarcat dupa l-am dezalhivat am intrat in "Setup" l-am instalat si cand dau sa intru in el imi zice: "Please insert game disc into tour drive"...ce sa fac PLZZ DAU FUNDA!

1 răspuns:
| crisss27 a răspuns:

Iti trebuie un crack pentru joc. Cauta pe google farming simulator 2013 crack no cd si o sa gasesti cu siguranta. Sau cauta in folderului jocului dezarhivat poate gasesti acolo(in ceea ce ai dezarhivat cauta folder crack si daca gasesti copiaza continutul in folderul unde ai instalat jocul)