| iluvkth a întrebat:

Am o prietena ce locuieste in New York si vrea sa imi trimita un pachet. Nu am mai primit niciodata un pachet din alta tara si nu stiu cum se procedeaza. Trebuie sa ii dau adresa de la posta, nu? Si trebuie sa platesc ceva ca sa ridic pachetul de la posta?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Da, trebuie adresa ta corectă! De plătit, vei plăti doar dacă este cu ramburs la destinatar.
Dar, trebuie să aibă grijă cum sigilează coletul, căci va veni cu avionul și va face multe escale.