| TanyaTanny a întrebat:

Am o problema.Am 17 ani si inca de prin clasa a 4-a nu mi-a mai venit alocatia.Am vorbit la primarie si cu alti cativa oameni si mi-au spus ca probabil ai mei nu au facut cerere, dar ca inca o voi putea face.Acum 3-4 luni parintii mei mi-au facut cerere pentru alocatie.Cea de acolo le-a spus ca voi primi banii + o parte din cei pe care nu i-am primit.Au trecut cateva luni dar inca nu mi-am primit alocatia.Ce e de facut?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intereseaza-te la primarie sau la Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala din judetul tau.