| hi a întrebat:

am primit un ceas Doxa de aur tot in afara de limbile acelea mici, dar cadranul e putin murdar, e de prin anii 70 ceasul. Ce sa fac? mai am unul si ala are la fel cadran de aur si limbi de aur. Acum eu as vrea sa il modific pe ala meu cu limbile de la celalalt deci sa adaug limbi noi si cadran nou de la alalalt, sunt amandoua doxa. Oare daca fac asta isi va pierde din valoare sau va creste? Si daca nu pot cu ce sa curat cadranul din aur?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Si aurul se curata, si limbile pot fi schimbate intre ele; dar cred ca manopera la ce vrei tu sa faci te costa mai mult decat produsul in sine.
Poti sa te interesezi si sa iei la rand toate ceasornicariile din oras.