| NumaiUconteaza a întrebat:

am si eu un iPhone 3g, si vreau sa il vand, unde credeti ca il pot vinde? happy Sau cum sa fac sa gasesc un cumparator?

4 răspunsuri:
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Eu sunt interesat. Imi poti trimite un msj?

| NoNameW a răspuns (pentru TdsdfcelMaiStupid):

SALUT DACA MAI ESTI INTERESAT AM UN IPHONE 3G 8GB ARATA 8.5/10 FCT 9/10 400 LEI NEG... DACA ESTI INTERESAT id :wang_alin fb:alin cristian wang

| CookieMonsterDeea a răspuns:

M-ar interesa pe mine. Lasa-mi un mesaj privat cu id tau si cu suma discutabi-la.

| Boeing747 a răspuns:

Pe okazii dar cred e destul de vechi si nu cred ca o sa-l cumpere sau poate colectionarii. Sau pe ebay daca te pricepi