| Florindfhgf a întrebat:

am si eu un site si vreau sa fie indexat pe google si ca sa fie indexat mai repede am nevoie de site`uri care sa aiba reclame care sa-i redirectioneze spre site-ul meu, mai pe scurt vreau cateva site`uri cu care sa fac schimb de reclame si care sa aduca beneficii ambelor site`uri cine este interesat sa`mi lase id`ul de mess site-ul meu : www.fiponline.ucoz.ro

1 răspuns:
| spiderpc a răspuns:

Ca sa fie indexat trebuie să îl înscrii pe http://www.google.ro/intl/ro/add_url.html.