| Mihalachi_Andrei_1989 a întrebat:

Buna TPU am un smartphone cu dual sim fara android si vreau sa-l dau la amanet puteti sa-mi spuneti cam cat mi-ar da pe el?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca iei vreo 100 RON zici mersi. Crezi ca noi sintem amanet, sau cum? Du-te si intreaba la fata locului!

| Mihalachi_Andrei_1989 explică (pentru KodrutZ):

Rau mai esti ma puteai sa spui simlu nu stiu! da ce sa spun cu oameni catn nai ce vorbi rolling on the floor

| KodrutZ a răspuns (pentru Mihalachi_Andrei_1989):

Da' tu gindesti oleaca inainte sa pui o intrebare? Am fost realist, nu rau.