| SaVa_ClaudiTzu_1992 a întrebat:

As vrea sa imi fac o firma de ornat nunti (flori si prajituri). Ma intereseaza daca este cineva care detine asa ceva si imi poate oferii cateva informatii. Va multumesc.

1 răspuns:
| AnthonyWhite a răspuns:

Nu o sa iti dea nimeni idei mura in gura...mai ales daca le spui ca vrei sa faci aceeasi afacere.
Alo unde te crezi?

daca serviciile sunt okay
daca prezinti seriozitate si calitate (ma refer la prajituri, nimeni nu manana flori) atunci vei fi cautat
daca alegi prajituri cu multa margarina in ele fara crema adevarata (o bucatareasa ar intelege la ce ma refer)
atunci nu este okay deloc.