| Andreeaandreiuska5 a întrebat:

As vrea sa strang bani pentru ceva si nu stiu cum! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| CrissCristina25 a răspuns:

Atunci cand ai niste bani in mana(nu conteaza cat) si vrei sa ii cheltui repede pe ceva, ii iei frumos si ii pui undeva bine. Repeti mereu schema si o sa vezi ca ajuta. Eu asa fac.

Bafta!

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa vinzi diferite produse online sau printre colegi, prieteni si strangi ceva daca ai rabdare.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sa te ajutam...cu bani? asta e culmea!

| eXtremeAdy a răspuns:

Pai in general sa nu fii risipitor, cand ai bani, incearca sa-ti iei strictul necesar si restul ii pui deoparte, abtine-te de la lucrurile ce nu tin de strictul-necesar.

| Andreeaandreiuska5 explică:

SergiuBoss11ZEUL:
Nu am spus sa imi dai bani!

| Andreeaandreiuska5 explică:

Buna idee Bellalssa!
Multumesc!