| djvampy a întrebat:

Salutare... vreau sa gasesc si eu o solutie sa strang bani. Am vrut sa ma angajez, dar sunt prea mic. Vreau sa strang bani de buzunar. Ma puteti ajuta cu un sfat cu sa ii strang sau sa fac rost de ei. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| alicexs a răspuns:

Fa economii. eu una asa fac daca am 50 de lei de cheltuiala pun 10 lei deopartehappy si uite asa am ajuns l 120 de lei. si vrea sa-mi iau niste cosmetice. good luck

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Poti sa te duci cu pliante.Acolo nu trebuie neaparat sa te angajezi. Si ca sa strangi bani de buzunar nu mai cheltui atatia.Cand te duci sa cumperi ceva de la magazin cauti si u sa fie mai ieftin. Dar oricum du-te cu pliante.Numai ca sa faci multi bani trebuie sa te duci in fiecare zihappybafta fundita?

| anka a răspuns:

Ai uitat sa ne spui cat esti de mic. http://shop.metropolitans.ro/......a/RArPd10p

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Ba voi chiar sunteti niste idioti. cu tot respectu cum dracu sa ii dai funda pentru ca ti-a raspuns cu ceva care era clarstraight face doamne Romania de duce de rapa!

| djvampy explică:

Am 14 ani...