| AndaPanda01 a întrebat:

Aveti idee unde m-as putea angaja part-time la varsta de 16 ani?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| baddgirl a răspuns:

Hey
La 16 ani eu am lucrat ca operator sondaje de opinie, dar prietena mea a lucrat ca promoter.Te mai poti baga ca distribuitor pliante.Esti din Bucuresti? Daca da, iti pot da cateva date de contact pentru promoter happy

| Bybi a răspuns:

Ca promoter încearcă. La standuri de produse cosmetice sau filiale de telefonie mobilă. Te ajută să îți dezvolți capacitatea de convingere, să fii mai îndrăzneață și mai comunicativă. Baftă!

| Cristian_Robert_1995 a răspuns:

Cauta aici! http://event.2parale.ro/......ents/click Urmand urmatorul link, gasesti cea mai mare piata de job-uri din Romania.