| Nastia a întrebat:

Ce parere aveti despre un astfel de job part-time?
http://www.pebamedia.ro/index.php?p=3
v-ati angaja la asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Tiberius a răspuns:

Merita atunci cand poti avea certitudinea ca angajatorul nu "revinde" munca ta la o valoarea de xxx% mai mare.

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Promoter sau figuratie suna ok, zic eu thinking Dar sincer nu as incerca decat daca intr-adevar as avea nevoie de bani. Poate doar de curiozitate laughing

| Dizzi a răspuns:

Depinde.
daca tie iti place acest job...
nu e neaparat sa ne placa tuturor.tongue

Daca tu vrei sa lucrezi acolo.
noi nu ar trebui sa te descurajamwinking

| Sinedd a răspuns:

Animator nu! Restu sunt slujbe, deci da!

| alina_4728 a răspuns:

Una foarte proasta, in legatura cu firma aceasta!
Eu una am fost si.te pune sa platesti un avans de 50 de lei.iar dupa iti spune ca o sa te sune ei cand o sa primeasca oferte...insa asta nu o sa se intample.eu am patit`o si sunt sigura ca nu, numai eu multe persoane! Deci eu zic sa incerci la alte firmewinking

| alina_4728 a răspuns:

Sper ca tiam fost de ajutor!