| criştiyan a întrebat:

aveti vreo idee cum as putea face bani fara o investitie substantiala si care sa nu necesite foarte mult timp?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Du-te la munca happy
Sau la furat: fara investitii, cu cat mai repede cu atat mai bine big grin

| FlorinM28 a răspuns:

Pe http://goo.gl/RlxTEF gasesti informatii despre un site nou aparut care iti permite sa lucrezi de acasa. Inca nu am vazut dovezi de plata, dar pare promitator.

| myself405 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani pe internet trebuie sa te pricepi cat de cat. Nu chiar oricine poate face bani pe net asa cum spun unii. Iti dau link-ul unui site in care sunt prezentate mai multe metode de a face bani, insa tu trebuie sa citesti si sa vezi care ti se potriveste, sau la ce crezi ca te pricepi. Iti urez spor http://cumfacbanipenet.no-ip.org

| beneamin a răspuns:

Salut nu iti trebuie nu stiu ce buget urias iti trebuie un piaptan si o galeata la sfarsitul luni viitoare apar afinele

| Snitzel a răspuns:

Pariurile sportive.Nu necesita multi bani investit(depinde de buzunar si ce inseamna la tine mult), nu muncesti nimic, trebuie doar sa urmaresti campionate, forma echipelor si eventualele "blaturi". Bafta

| Adelina77 a răspuns:

Incearca generatoare de like-uri, de exemplu traficantii.ro.