| cobra2229 a întrebat:

Cat costa sa i schimb display-ul la un telefon Sony Ericsson M600i? Dau funda +1 vot si daca merita sa i schimb

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Cam 70 de lei, in medie la care adaugi manopera.
http://www.shopmania.ro/......en-7438466

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Variaza. sunt 2 elemente care influenteaza pretul. Pretul ecranului si manopera. Pana acum din cate am vazut preturile sunt intre 100 si 200 lei. Intreaba la un workshop de telefoane. Ei iti vad telefonul, il analizeaza si iti zic.

| TPUajutor a răspuns:

300 lei cam ar fi

| Burdetiu a răspuns:

Depinde ce ecran vrei, daca vrei ecran original te-ar putea costa 400 lei sau si cu 200 sau 300 lei