| crysty1067 a întrebat:

Caut si eu un loc de munca..si nu prea gasesc part-time de dimineata..am 17 ani...stiti pe undeva sau cunoasteti pe cineva dar in afara de MC, sau reprezentat.

3 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Incearca sa iti generezi un venit de pe internet.

Sunt foarte multe site-uri care te invata acest lucru iar unul interesant, cu care sa incepi, ar fi:

http://www.munca-la-domiciliu.com

| TaKeNN a răspuns:

De rupt oase si muncit degeaba gasesti peste tot. Cel mai bine intreaba prin cunostintele tale care iti pot pune o vorba buna pe undeva. Conteaza mult!

| Tudor_Laurentiu_1992 a răspuns:

Adp Bucuresti