| AnonimusGate a întrebat:

Buna TPU dupa cum stit pe 29 noiembrie va fi black friday intrebarea mea este cu cat se reduc preturile la placile video (daca se reduc)? O placa de 300 poate ajunge la 200? pe situri is cele mai mari reduceri? Funda (la toate produsele sunt reduceri sau numa la unele)

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

Asta nu poate stii nimeni, cat va fi reducerea, si cel mai important DACA va fi happy
de black friday, intri pe mai multe site.uri, si te uiti, compari, si cumperi ce crezi ca e cel mai rentabil ( raport calitate-pret )

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mituri. Emag sint hoti, in principiu. Daca vrei o afacere de bun simt, nu te uita ca turma dupa BF si vezi resigilatele. Alea de la ei chiar merita.

| cookie01 a răspuns:

Salut. Doar la anumite produse vor fi reduceri, si in special la cele mai scumpe. Pe site-uri sunt cele mai bune reduceri dar trebuie sa te misti repede de tot, in cateva ore se epuizeaza stocul. Ar putea fi o asemenea reducere de care zici tu, dar e cam greu, pentru ca ei nu pun in general reduceri pe produse ieftine, ci pe cele un pic mai scumpe

| torsi a răspuns:

Pe emag.ro sunt reduceri chiar frumoase de black friday.
se reduc si pretul placiilor video ( nu la toate, totusi )
da, pretul poate ajunge chiar si la 200 de lei.
si reducerile sunt doar la anumite produse, alese de cei care le pun in vanzare happy

| AnonimusGate explică (pentru torsi):

Eu as vrea sa-mi iau o palca video de 250 de lei redusa de la 300 350 chiar 400 nu se stie placa as vreao DDR5

| torsi a răspuns (pentru AnonimusGate):

Asta nu poate stii nimeni, cat va fi reducerea, si cel mai important DACA va fi happy
de black friday, intri pe mai multe site.uri, si te uiti, compari, si cumperi ce crezi ca e cel mai rentabil ( raport calitate-pret )