| NimeniSiAtat a întrebat:

Imi spuneti si mie un site serios pe care pot gasi oferte de lucru la domiciliu?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Melcul a răspuns:

Parerea mea ca nu exista site-uri cu oferte la domiciliu si nici anunturile din mica publicitate. Sint o mare teapa, iti spun din propia experienta.

| idx a răspuns:

In afara de domeniul adult, restul sunt escrocherii.

| alexacarmina a răspuns:

Http://realsharecash.com Pay per download un serviciu in care partenerii face upload la un fisier privat pdf, doc, mp3 etc. dar nu warez sau orice altceva incalca legea de autor.
Plata per fisier depinde din ce tara se descarca fisieru cel mai bine se platesc tarile usa, uk, au, de, it ..etc.Userul ca sa descarce fisierul trebuie sa
completeze un forumular de exemplu sa introduca emailu sau nr de telefon dupa ce a efectuat aceasta operatiune complet vei fi platit.
Daca ai un site poti sa iti afisezi banerul tau cu linkul de afiliat si castigi din ce castiga ei.Promovezi linkul pe facebook, forumuri, straine sau din Romania si
o sa castigi bani.Plata minima prin paypal 50$

| AlexDuna a răspuns:

Buna
Shorte.st e cea mai buna metoda..plateste cel mai bine!
Aici daca vrei sa te inregistrezi : http://sh.st/wSXPL
Contacteaza-ma pe skype cavani31
sau pe yahoo al3x.31dd
Aici pentru a vedea despre ce e este vorba https://www.youtube.com/watch?v=1irUr4uScq4
Mult succes
pa pa

| GiaT a răspuns:

Poti incerca sa lucrezi de acasa pentru alte firme sau poti incerca sa faci tu singura ceva. daca iti place sa creezi bijuterii, poti face pentru prietene si castigi cativa banuti.