| mihnealuca a întrebat:

ofer funda pentru cine imi explica toate chestile despre pariuri sportive,adica ce inseamna X, cum pun sa fie mai mult de 2 goluri.etc! Ofer funda!

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

X= pauza.
1=castiga prima echipa.
2=castiga a 2 a echipa.
1x=fie castiga prima echipa, fie face egal.
La fel si cu 2.
SI cand vrei sa pui peste 2 goluri, vorbesti cu vanzatorul, ca se vor marca peste 2 goluri, si iti da biletul, cum l-ai cerut.

| MLorand78 a răspuns:

1 castiga echipa gazda
2 castiga echipa oaspete
X meciul se termina la egalitate
1X ca castiga sau face egal echipa gazda
x2 ca castiga sau face egal echipa oaspete. Echipa gazda e prima echipa iar echipa oaspete e a doua echipa (ex steaua - vardar skopje pui 1 adica steaua va castiga) Atentie x inseamna ca meciul se va termina la egalitate nu inseamna pauza cum a raspuns