| Falica_Alex_1994 a întrebat:

Se poate angaja un minor? daca da care ar fi actele necesare pentru angajarea lui

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti angaja un minor, doar summer job-uri, adica part time.
Sau pe net, dar e pierdere de timp.

| fearlessss a răspuns:

Buna,
Pot sa iti ofer un job la domiciliu.Este foarte usor si distractiv si nu conteaza varsta. Daca esti interesat contacteaza-ma :sandra_printy99@yahoo.com

| NicollHellen a răspuns:

Daca sunteti interesat/a de un job part-time ca si reprezentant sau distribuitor vanzari astept Cv -ul dvs la urmatoarele adrese de e-mail: locurimunca80@yahoo.com si ladys. business@yahoo.ro! De asemeni sunt permise si Cv-urile persoanelor ce doresc joburi in alte domenii.(Cv-urile dvs vor fi tinute in baza noastra de date pentru a va putea contacta daca se gasesc oferte disponibile)

| SamyArdy a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani seriosi fara investitie proprie :)
http://cum-faci-bani-seriosi.blogspot.ro/