| dalidafetita a întrebat:

stiti ce salariu are un doctor veterinar? dar un biolog?
la raspuns complet

2 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Cei incepatori in jur de 110-120lei in reteaua privata cei cu vechime si experienta abia ajung la 500 -600 euro, asta in Bucuresti. In tara nu stiu la tara cred ca si mai putini bani.

| AceAl3 a răspuns:

Pai depinde un biolog nu e acelasi lucru cu un medic veterinar...dar daca ai cabinet particular vei lua destul de multi bani e in jur de 2 milioane o consultatie la un medic bun veterinar iar ca biolog in general primesti multi bani dar nu in Romania in Romania ca biolog mori de foame