| bmkpha a întrebat:

Buna TPU.
Sunt Andrei.
Ce oferte sunt salucrezi acasa?
As dori sa lucrez acasa pentru plus banuti pe langa locul de munca,
adica sa lucrez la domiciliu. as vrea sa asamblez ceva. sau cu electronice.

3 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Daca esti bun pe din astea, incearca sa te ocupi de traforaj, chestii gen plastilina etc.

O varianta ar mai fi sa cumperi electronice defecte de prin targ/olx etc. sa le repari si sa le vinzi apoi la pret mai mare.

| Antonia9292 a răspuns:

Buna Andrei.

Nu prea stiu un loc de munca de acasa cu asamblat insa stiu 2 site-uri super. 1. Upwork si 2. Guru, intra si vezi ofertele de munca, sunt sigura ca poti gasi ceva misto! Succes!