| Ionela27 a întrebat:

As dori sa lucrez de acasă pentru ca am niște probleme de sănătate. Am văzut multe anunțuri de munca la domiciliu precum asamblat pixuri, sortat nasturi etc. As dori sa știu dacă cineva lucrează asa ceva și nu sunt țepe aceste anunțuri. Mulțumesc

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cîstigi nimic, munca multa si bani putini.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

99% sunt țepe, nu te plătește nimeni sa ambalezi pixuri acasă.

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva. Poti incerca sa iti dezvolti un business in network marketing. Ai fi curioasa sa incerci?