| danny_2201 a întrebat:

Sunt din Constanta si as vrea sa stiu unde as putea sa ma angajez pe perioada verii si ce conditii ar trebui sa indeplinesc.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la Agenția de Ocupare a Forței de Muncă din Constanța și vezi acolo ofertele. Pe tine să te intereseze dacă ai o carte de muncă și numerația la munca prestată!
Dacă ai 16 ani trebuie să ai acordul unuia dintre părinți, vei avea un program redus (6 ore) și nu vei face ture de noapte!
Acțiunile MLM sunt fără valoare.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| danny_2201 explică:

Am uitat sa specific am 15 ani big grin