| ZambetulNebuniei a întrebat:

Hei!
Unde as putea sa ma angajez pe perioada verii? Mentionez ca am 18 ani si sunt din Ploiesti.

7 răspunsuri:
| SunShine a răspuns:

La restaurant nu te-as sfatui, foarte multe persoane s-au plans ca nu au fost platite, pentru ca esti sezonier si pe patron il cam doare undeva daca nu te plateste si tu ii faci scandal, te poti angaja in restaurant doar daca il cunosti pe patron, ai putea oriunde cauta sezonier, pentru ca nu oricine e dispus sa angajeze pe cineva doar 3 luni...

| ZambetulNebuniei explică:

Multumesc, pentru sfaturi!

| RAY a răspuns:

Olx,tocmai,my job gasesti de vrei sa lucrezi

| OhGodWhy a răspuns:

Bar(Barman)
Restaurant(Ospatar)

| umbra09 a răspuns:

La un magazin mai mare precum peny kaufland profi lidl carfur etc

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Pai la un chiosc de ziare, sau ai putea imparti pliante.

| GTAgamer a răspuns:

La magazinele mari. Poti pune marfa pe rafturi sau altceva.

Întrebări recente