| IceLemon a întrebat:

Vand Cont de metin2 ro Draco Lvl 43 (si alte caractere pe el de 38 27 24) Dragon+9 pietrat c0if de fier+9 carti./bambus+9 si alte iteme din cufere clar de luna etc Dau pe un cont de steam sa aiba : Nume/pw si codul de sigurata... Dati mesaj privat happy

Răspuns Câştigător
| MaryNepotu a răspuns:

Am vazut foarte multi care se lasa de metin pentru CS RESPECT PT ASTA! Sper sa il dai si eu vreau sa scap de 2-3 conturi de jocuri browser dar... BAFTA

3 răspunsuri:
| Sotaro324 a răspuns:

Salut am eu cont steam cs:source

si mai are vreo 4 jocuri. daca esti iteresat ID:sotaro.sotaro@yahoo.com

si daca esti tepar bye...

| PPG a răspuns:

Mai este valabil? daca da add : tiki. taka26

| Georgel94 a răspuns:

Da-mi add la id mihairostrafe ca am eu cont de steam cu cs 1.6