| Zilia a întrebat:

Buna tuturor!
As vrea sa imi cumpar o carte online. Problema este ca, cartea este din statele unite si nu o pot plati numai cu card. Cartea este in dolari, iar eu am card in lei. Pot plati cu el? Daca nu, banuiesc ca trebuie sa imi fac card international si as vrea sa stiu cat costa acesta. Multumesc anticipat![ Dau funditawinking]

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula nu poti plati cu lei, dar uita-te pe site-ul respectiv, de obicei fiecare indica moneda pe care o accepta. Poti sa-ti faci card in dolari, vezi pe site-ul bancilor care au unitati in localitatea ta ori in apropiere, fiecare banca are conditii proprii pentru emiterea cardurilor dar costul nu e mare. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| Zilia explică:

Pe site scrie ca se accepta doar dolari americani. merci. ai fundita :*