| extenscrysvaly a întrebat:

Buna tuturor si sarbatori fericite! Am si eu o intrebare referitoare la casa de marcat Datecs mp55.Pana ieri am dorit sa adaug lista de produse in ea, iar azi cand am incercat sa mai adaug OFF + 4130, numai vrea sa mearga.Cine cunoaste sa imi dea va rog un raspuns.Va multumesc!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bine este sa te adresezi celui care ti-a instalat-o ori cu care ai contract de service. Succes si un Craciun fericit!

| KidduHerexD a răspuns:

Caracteristici Tehnice :

Latime bon client 28mm
Latime bon jurnal 28mm
Imprimare termica
30 de casieri programabili
8 departamente
6+1 grupe de TVA
Capacitate memorie fiscala: 4000 inregistrari zilnice, 30 de modificari TVA si 200 reset RAM
Memorie interna in regim magazin 2400 PLU
Memorie interna in regim restaurant 1700 PLU cu maxim 200 mese
Forme plata acceptate: Numerar, CEC, Card, Tichet
Alimentare: 220Vcc
Poate fi conectata la PC printr-o interfata RS232 si comunica cu calculatorul on-line si off-line.
Prin intermediul unor driveri de comunicatie se poate interconecta cu orice soft de gestiune.
Accesorii optionale: cititor coduri de bare, sertar de bani, cantar electronic.

| Creiot a răspuns:

Da-i un raport de golire fiscala (Z) si incearca din nou sa adaugi produsele dupa Z!

Spune-mi exact ce nu vrea sa mearga la ea si poate reusesc sa-ti fiu de ajutor!