| ciupli a întrebat:

Unde as putea sa vand carne de vita in cantitati mari? nu cunoasteti ce abatoare exista care ar dorii sa cumpere carne de vita? este vorba de vitei din rasa Charolaise cu varste cuprinse intre 6-8 luni (250-400 de kg unul). Sunt din maramures, preferabil ar fi judetele invecinate.multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu era greu sa scrii pe google, abatoare in Maramues si gaseai acest rezultat:
http://www.paginiaurii.ro/firmy/BAIA+MARE/q_abatoare/1/

Ai si numere de telefoane acolo, suni si te interesezi daca vor sa cumpere.