| elllli a întrebat:

.va rog sa imi spuneti cam cat e salariu la mall urile din Bucuresti? multumesc mult.

1 răspuns:
| Marius299 a răspuns:

Tu cred ca nu stii ce inseamna un mall, ca sa fi platita direct de catre mall ar trebui sa fi femeie de servici sau bodyguard, in rest mall-ul este o cladire unde magazinele isi pot deschide propriile showroom-uri, iar in cazul in care doresti sa lucrezi la un magazin aflat in mall, ca vanzatoare sau orice altceva, salariul depinde de fiecare comerciantwinking