| SuperGirl2001 a întrebat:

Vara aceasta voi merge în Taizè. Drumul e cam asa: 3 zile cu autocarul (cu opriri), o săptămână in Taizè (aici totul e plătit) si 4 zile inapoi spre casă. Cam câți bani imi trebuie pentru mâncare, suveniruri si altele având in vedere ca ne vom opri in Viena, Paris, Milano, Slovenia. Voi avea mâncare cam pentru 3 zile cu mine, dar drumul e o săptămână. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| ioanalexandra345 a răspuns:

Vreo 500 de euro daca esti cheltuitoarelaughing daca nu, 300, cat iti pot oferii ai tai