| Roxanamariadoidoi a întrebat:

Cam câți bani de buzunar mi-ar trebui pentru o săptămâna la mare?
Având in vedere că masa nu o am asigurată... Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Minimum minimorum 200 lei. Maximum - cât poți mânca la un restaurant de 5 stele și chefui noaptea în cluburi la Mamaia. Probabil vreo 200.000.
€, evident!

| DrGoogle a răspuns:

Nu cred ca poate sa iti spune cineva o suma exacta avand in vedere ca poti cheltui usor la mare 1000 de lei intr-o zi sau o poti cheltui intr-o saptamana depinde de tine ce anume vrei sa faci, unde vrei sa mananci sau in ce cluburi vrei sa iesi seara. happy