| Cristian21111 a întrebat:

Bună. Verișoara mea mi-a spus ca luna trecuta și-a făcut un descoperit de cont în valoare de 3000 lei de la BCR. Cum trebuie sa plătească? Ideea e ca a consumat toți banii a zis ca ia numa 1000 lei și pe când i-a folosit pe toți, are de dat înapoi 4000 lei. Cum ii trage banca automat banii? Sau trebuie sa pună ea toți banii deodată în cont? Mulțumesc pentru orice răspuns

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru că intrebi pentru un prieten (desigur!) spune-i că aici are tot ce-i trebuie

https://www.bcr.ro/ro/persoane-fizice/credite/descoperit-de-cont

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu îi trage banca automat, dar o penalizează dacă nu depune lunar conform contractului.

Răspuns utilizator avertizat