| Steluttaa a întrebat:

Bună TPU.
Am comandat luna trecută de pe Zalando. Tot OK, mi-a venit comanda, am plătit-o cu cardul atunci, dar azi dimineață m-am trezit cu banii înapoi în cont în condițiile în care mie mi-a ajuns pachetul. Urmează să-mi trimită factura? În aplicație nu-mi apare nimic. Mulțumesc pentru răspunsuri.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai primit doar o parte din bani inapoi, atunci probabil au facut reducere de pret, dupa comanda data de tine.

Daca au rambursat toti banii platiti de tine, atunci este ceva greseala de operare. In acest caz suna-le pentru clarificare!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine ia legatura cu ei si intreaba i de ce ti au retrimis banii inapoi, poate este o greseala a bancii, nu sta asa ca se va considera furt, ai primit produsele trebuie sa le platesti ca te trezesti cu politia la usă

| lpavel a răspuns:

Te vor contacta ei ca nu s-a facut plata iar in acest caz trebuie sa platesti ca ajungi in instanta daca nu, iar daca nu te vor contacta, bucura-te ca ai un produs gratuit chiar daca nu-ti trimit factura, nu conteaza!